İnşaat yağması 3 cana daha mal oldu…

Sancaktepe'de kayıp olan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerin cansız bedeni, inşaatın su dolu temelinde bulundu. Olaya ilişkin konuşan acılı baba Ayvaz Sağın, "Bizim canımız yandı, kimsenin canı yanmasın diyerek yaşananları anlattı. Öte yandan 3 çocuğun cansız bedeninin inşaatta bulunması üzerine Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

İNŞAATIN GÜVENLİK GÖREVLİSİ İHBAR ETTİ 

Polis ekipleri aynı mahallede Gülpembe Sokak'ta bir inşaattan gelen ihbar üzerine çalışma başlattı. İnşaatın güvenlik görevlisinin ceset gördüğü ihbarı üzerine polis ve itfaiye ekipleri, su dolu inşaat temelinde incelemeye başladı.

ACILI BABA KONUŞTU

Olaya ilişkin konuşan acılı baba Ayvaz Sağın, "Bizim canımız yandı kimsenin canı yanmasın. Burada olan ihtimali herkes gördü. Çocuklarımdan birinin topu düşüyor topu çıkartayım derken aşağı düşüyor diğerleri de yardıma gelince onlar da gidiyor. Buranın ne kadar tedbirsiz ve güvenliksiz bir alan olduğunu herkes gördü. Benim 3 çocuğum orada hayatını kaybetti. Gece saatlerinde fenerlerle etrafı aradığımız sırada fark ettik. Burada ihmal var gerekenin yapılmasını istiyorum. İnsanlar çocukları o sularda boğulsun diye mi yetiştiriyor. Öğrenciler sürekli oradan geçiş yapıyorlar. Tedbir yok" dedi.

 SORUŞTURMA BAŞLATILDI

3 çocuğun cansız bedeninin inşaatta bulunması üzerine Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!