ÇEKMEKÖY ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİSİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Törende konuşan Okul Müdürü Kahraman Selçuk, “Öğrencimizin bu örnek başarısından şunu anlıyoruz ki; sadece akademik başarı değil, spor dalında da başarılı olmak mümkündür. Öğrencimizin bu başarısından dolayı kendisini tebrik ediyoruz” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Muhammed Sarı, “Gençler, bugün konuşma zamanı değil, zaten Büşra sahada konuştu. Büşra kızımız inşallah bu başarısından sonra Avrupa’dan altın madalya ile dönecektir. Bu vesileyle Büşra kızımızı yetiştiren başta değerli antrenörü Niyazi Akça’yı okul yönetimimizi, öğretmenlerimizi, anne ve babasını tebrik etmek istiyorum” açıklamasında bulundu.
Büşra Betül Sağman, “Ben böyle bir tören beklemiyordum. Okul yönetimi böyle bir sürpriz yaptığı için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Şu an çok heyecanlıyım. Sevgili arkadaşlar, spor yapmanızı tavsiye ediyorum. Spor sağlık içinde çok önemidir. Ayrıca bana bu yolda büyük destek veren, benim yetişmemde büyük emeği geçen, Sultanbeyli Akça Spor Kulübü antrenörü Niyazi Akça’ya teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.
Program, hediye taktimi ve dualarla son buldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!