Anadolu Yakası Ordulular Derneği basınla mensuplarını ağırladı
Merkezi Çekmeköy Taşdelen’de bulunan Anadolu Yakası Ordulular Derneği geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği kongre sonrası ilk buluşmasını basın mensupları ile yaptı.
Anadolu Yakası Ordulular Derneği kongre sonrası ilk buluşmasını basın mensupları ile yaptı. Çekmeköy Taşdelen’de kendilerine ait dernek merkezinde gerçekleşen buluşmaya bölge basını ve dernek yöneticileri katıldı.
“Millete Yük Olan değil , Hizmet eden bir derneğiz”
Dernek Başkanı Cemal Genç şunları söyledi,’’ Göreve geldiğimizde Pandemi sürecini yaşadık, lakin hiç etkinlik çalışma yapamazken dernek merkezimizin tadilatını yaparak çok amaçlı bir salon haline getirdik. Bundan sonra ise ; Öğrencilerimize burs, dernek merkezimizde hanımlara ve gençlere kurslar yapacağız. Ayrıca sosyal kültürel etkinlik yapacağız.
Bizi kırmayıp ilk basın buluşması programımıza katılan siz değerli basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum, dedi. Programda basın mensupları ve yöneticiler tek tek kendilerini tanıtarak, dilek ve temennilerini ilettiler. Programda Ordunun meşhur yemeklerinden Kara Lahana Çorbası, Güveç ve yemek sonrası fındık ikram edildi.
Benzer Haberler
İstanbul'da ulaşıma zam
Rakam açıklandı: En düşük emekli aylığı 12 bin 500 TL olacak
Sancaktepe'de dehşeti yaşattılar: Güpegündüz soygun!
İmamoğlu duyurdu: İBB'den işsiz vatandaşlara ücretsiz ulaşım desteği
Ümraniye’de samuray kılıçlı maganda trafikte terör estirdi
Çekmeköy' de 90 günde göz dolduran icraatlar...
Damperi Açılan Kamyon Şile trafiğini Kilitledi!
Eski Beykoz Belediye Başkanı Aydın'dan açıklama: 3 kuruşluk tazminat davası açıyoruz