Alper Yeğin: Anlatacağım Jakuzi meselesi çok değersiz kalacak

Sancaktepe Belediyesi’nde başkanlık katına AK Parti döneminde jakuzi yapıldığı iddia edildi. CHP’li başkan Alper Yeğin belediyenin batış hikayesini anlatacağını belirterek “Jakuzi meselesi çok değersiz kalacak” dedi.

AK Parti’den CHP’ye geçen Sancaktepe Belediyesi başkanlık katına AKP döneminde yapıldığı öne sürülen jakuziyle gündemde.

İddiayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan, Medyascope TV yayınında “Alper Yeğin’i kutlamak için Sancaktepe Belediyesi’ne gittim. Belediyenin başkanlık katı 6 bin metrekare. Bir sürü dinlenme odası, jakuzi, yemek odası ve 200 metrekare mutfak var. Bu nasıl olabilir?” sözleriyle ortaya attı.

ESKİ AKP’Lİ BAŞKANDAN HODRİ MEYDAN: CANLI YAYIN AÇIN  

Eski AKP’li Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü X hesabından iddiayı yalanladı. “Hodri meydan” diyen Döğücü şöyle yazdı:

“Bir anneye, bir kadına iftira atmanın bedelini hem hukuk önünde hem de milletin vicdanında yargılanarak vereceksiniz. Necati Özkan jakuzi olduğunu ispatlamazsan senden aşağı insan yok. Ayrıca mevcut başkana sesleniyorum; jakuzi olduğunu iddia edenlere karşı hemen şimdi başkanlık makamından canlı yayın açarak bu mevzuyu temizlemenizi vicdan ve haysiyetinize havale ediyorum!”

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!